این باشگاه مخصوص همه شما بچه‌هاست که به خواندن کتاب علاقه دارید. می‌توانید عضو این باشگاه شوید و در مورد کتاب‌هایی که خواندید با دیگران صحبت کنید و نظر بدهید. بعد نظرات خودتان را در مورد موضوع کتاب، مهارت نویسنده در انتقال ایده‌هایش به شما و میزان علاقه‌مندی‌تان به کتاب‌هایی که خواندید و صفحات آنها در کتابخانه سایت موجود است، می‌نویسید. این نظرها به بچه‌های کتابخوان دیگر کمک می‌کند تا کتاب‌های بهتری برای خواندن انتخاب کنند.

با پیوستن به باشگاه یک کلاغ چهل کلاغ، شما از اعضاء مورد اعتماد شبکه کتابخانه‌های کوچک مهربانی خواهید شد و به همه بچه‌های سراسر ایران معرفی می‌شوید. فرم کلاغ نامه را پرکنید و منتظر اتفاقات و برنامه‌های هیجان‌انگیز آینده برای اعضای باشگاه باشید.

اگر هم به اینترنت و موبایل همیشه یا گاهی دسترسی ندارید اما از اعضای کتاب‌خوان کتابخانه‌های کوچک مهربانی هستید، برای شما هم راهی داریم. می‌توانید در دفترهای یادداشتی که در کتابخانه‌ها به همین منظور قرار داده شده، نظرات خودتان را بنویسید تا به کمک رابط‌ها به دست ما برسد و در این باشگاه با بقیه بچه‌ها به اشتراک بگذاریم و عضو باشگاه یک کلاغ چهل کلاغ شوید.

 

فرم کلاغ نامه

دیدن فهرست کتابخانه ها و موقعیت آنها روی نقشه ایران
logo-fa-white

کتابخانه کوچک مهربانی، یک شبکه اجتماعی در فضای واقعی است!

تمامی حقوق محتوا و مطالب سایت برای کتابخانه کوچک مهربانی محفوظ است. © ۱۳۹۹

کتابخانه کوچک مهربانی، یک شبکه اجتماعی در فضای واقعی است!

تمامی حقوق محتوا و مطالب سایت برای کتابخانه کوچک مهربانی محفوظ است. © ۱۳۹۹